Prace wykończeniowe

W dalszym ciągu w porozumieniu z Radą Parafialną realizujemy prace wykończeniowe przy naszej wspólnej świątyni. Obecnie do wykonania pozostaje: tynkowanie kościoła, wymiana ławek oraz położenie posadzki na podłodze kościoła. Niestety są to w dalszym ciągu duże wydatki, których nie jesteśmy w stanie zrealizować ze spontanicznych ofiar przekazywanych przez ofiarodawców. Podjęliśmy zamiar wysłania do parafian informacji z wizualizacją jednego z zadań położenia posadzki oraz załączonego przekazu do wpłaty dobrowolnych ofiar wspierających te zadania. W zależności od przekazanych środków zrealizujemy jedno z możliwych kolejnych zadań wykończeniowych przy upiększaniu naszej świątyni. Przekazane dobrowolnie ofiary na cele kultu religijnego możemy odliczyć sobie od podstawy opodatkowania.  Osoby, które nie chcą dokonywać wpłata za pomocą przelewu tradycyjnego mogą złożyć ofiary w biurze parafialnym lub u przedstawiciela bloku, o którym informację można uzyskać telefonicznie pod numerem 509 516 703.

Informacje dot. przelewu

Dziękuję za życzliwość, pomoc i ofiary pieniężne.

ks. Proboszcz
Jan Ropel