Duszpasterze

PROBOSZCZ – Ks. kanonik Jan Ropel – urodzony 5 .08.1954 roku w Wejherowie. 25.05.1980 roku przyjął święcenia kapłańskie w Pelplinie.

Ks. mgr Arkadiusz Relidziński– urodzony dnia 27.06.1980 roku w Chełmży. Święcenia kapłańskie przyjął dnia: 26.06.2010 r. Prowadzi katechizację dla uczniów Szkoły Społecznej w Toruniu. Objął opieką ministrantów i lektorów, Wspólnotę Krwi Chrystusa, Rycerzy Kolumba i Caritas

Ks. mgr Andrzej Jankowski – urodzony 29.01.1980 roku w Iławie. Pochodzi z Parafii p.w. św. Bartłomieja Apostoła w Sampławie. Święcenia kapłańskie przyjął dnia: 26.06.2010 roku. Prowadzi katechizację uczniów Zespołu Szkół nr 31 w Toruniu. Objął opiekę nad Żywym Różańcem, Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich, Kręgiem biblijnym i Franciszkanami Maryi.

Komentarze są wyłączone.