Intencje

V niedziela zwykła – 10.02.2019

7:00 + Adam i Maria Błaszkiewicz
8:30 + Violetta Karbowska; Łucja Siemianowska; z rodziny Olszewskich
8:30 + Wanda Krzywdzińska i Marian Urbański
10:00  suma
11:30  o pokój w Polsce i na świecie
11:30 + Krystyna i Stefan Osińscy
13:00 + Zofia, Jan, Henryk Marcinkowscy
13:00 + Grzegorz Myśliński (5. rocznica śmierci); Anna i Tadeusz Myślińscy
18:00 + Maria Paurowska (5. rocznica śmierci); o Boże błogosławieństwo dla rodziny Paurowskich i Dobrosielskich

Poniedziałek 11.02.2019

7:00 + Alfons Woźniewski (10. rocznica śmierci)
8:00 + Krystyna Lewandowska
18:00 + Henryk Szonert; syn Maciej Szonert
18:00 + Stefania Szklana (3. rocznica śmierci); rodzice i bracia z rodziny Szklanych; Mirosław (M) Chorążak; Grzegorz Lewandowski; Ilona i Janusz Zagrabscy; Krystyna Ciwiś

Wtorek 12.02.2019

7:00 + rodzice Dąbrowscy i krewni z obojga stron
8:00 + Józef (M) i zmarli z rodziny Łapiczów
18:00 + z rodziny Pawlak
18:00 + Wojciech Guzin (4. rocznica śmierci)

Środa 13.02.2019

7:00 + z rodziny Kaczorowskich, Jasińskich i Nastachowskich
8:00 + Marianna Kociszewska
18:00 + mąż Bogusław Małkowski; rodzice: Agnieszka, Józef, brat Wincenty; teściowie: Wanda i Józef Małkowscy
18:00 + mąż Ryszard Marszelski i rodzice z obojga stron

Czwartek 14.02.2019
Św. Cyryla, mnicha i św. Metodego, biskupa, patronów Europy – święto

7:00 + Bolesław (M) Nosek (23. rocz. śmierci); Edward i Marianna Nosek; zmarli z rodziny: Hagerów i Nosków
8:00 + mąż Krzysztof Konwerski; rodzice: Genowefa i Stefan Skolmowscy; rodzeństwo oraz zmarli z rodziny
18:00 + syn Patryk Kozicki; rodzice: Teresa i Zdzisław Żelaskowscy; Halina i Józef Koziccy
18:00 + Teodor Zagacki (20. rocznica śmierci) i zmarli z rodziny

Piątek 15.02.2019

7:00 + Henryk Wyrzykowski (2. rocznica śmierci); Cecylia Wyrzykowska; Jadwiga; Bronisława (K) i Wojciech Więckowscy; Józef i Teresa Wyrzykowscy; Zenobia i Kazimierz (M) Wiśniewscy (int. od rodziny)
8:00  o łaskę zdrowia dla Reginy
18:00 + za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 + Czesław (M) (5. rocznica śmierci) i Maria Kamińscy

Sobota 16.02.2019

7:00 + Zdzisław (M) Makaruk (int. popogrzebowa)
8:00 + Danuta Lipińska (int. popogrzebowa)
16:00  ślub Sylwia Stefanowska i Rafał Szczotek
18:00 + Benigna (K) i Hieronim Szczech; Irena i Józef Tabor
18:00 + Edward Bromka (1. rocznica śmierci); zmarli rodzice z obojga stron

Komentarze są wyłączone.