Intencje

XXVIII niedziela zwykła – 14.10.2018

7:00 + Krystyna Grześkowiak i zmarli z rodziny
7:00 + Wiktor Tuchalski (10. rocznica śmierci); Tomasz i Anna Biernat; Teresa i Tadeusz Biernat
8:30 + Aleksander (M) Frontczak (3. rocznica śmierci); rodzice z obojga stron i Marian
8:30 + Barbara i Jerzy; ks. Mieczysław Szwej; zmarli z rodziny Szwej i Orłowskich
10:00 o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Olgi i Kingi oraz ich rodziców
11:30 o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pawła Wielkanowskiego i Jadwigi Licznerskiej
11:30 + Klementyna Paradowska (14. greg.)
13:00 + Tadeusz Jan Miklas (1. rocznica śmierci)
18:00 + Edward Betlejewski i Halina Betlejewska

Poniedziałek 15.10.2018
Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dra Kościoła – wspomnienie

7:00 + Władysław (M) Gramatowski (25. rocznica śmierci); Barbara Gramatowska
7:00 + Klementyna Paradowska (15. greg.)
8:00 + Walenty Fałkowski (22. rocznica śmierci); zmarli z rodziny Fałkowskich
18:00 + Danuta Pokorska (25. rocznica śmierci); zmarli z rodziny Pokorskich i Rozworskich
18:00 + za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 16.10.2018
Św. Jadwigi Śląskiej – wspomnienie

7:00 + Klementyna Paradowska (16. greg.)
7:00 + Ryszard Marszelski (int. popogrzebowa)
8:00 + Karolina, Paweł, Jan Szmit oraz Eugeniusz Otręba
18:00 + Jadwiga Przybylak; siostry: Małgorzata, Romualda (K) i rodzice z obojga stron
18:00 + Helena (1. rocznica śmierci) i Alojzy (19. rocznica śmierci) Makowieccy

Środa 17.10.2018
Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika – wspomnienie

7:00 + rodzice: Gertruda i Antoni Dąbrowscy
7:00 + rodzice: Jadwiga i Józef (M); bracia: Jan i Ryszard Puchalscy
8:00 + Klementyna Paradowska (17. greg.)
18:00 + z rodziny Kempara
18:00 + mąż Stanisław Kucharski (w dniu urodzin) oraz Helena i Tadeusz Gross

Czwartek 18.10.2018
Św. Łukasza, Ewangelisty – święto

7:00 + Stanisław Izdebski (int. od rodziny Izdebskich)
7:00 + Ryszard Marszelscy i zmarli rodzice z obojga stron
8:00 + Klementyna Paradowska (18. greg.)
18:00 + Jolanta Majewska; Marian Majewski; Jadwiga i Stanisław (M) Domagalscy; Stanisław (M) Weber; Agnieszka Rejentowicz; Janusz Andrzejczak
18:00 + Henryk Binert (8. rocznica śmierci)

Piątek 19.10.2018

7:00 + rodzice: Tekla i Bogusław (M) Podlaszewscy; brat Andrzej; rodzice: Henryk (M) i Marta Zarembscy
7:00 + Andrzej Węclewicz; zmarli rodzice: Maria, Marian i Barbara
8:00 + Klementyna Paradowska (19. greg.)
18:00 + rodzice: Zofia i Stanisław (M) Lipińscy
18:00 + Rafał Błażejczyk (int. od sąsiadów)

Sobota 20.10.2018
Św. Jana Kantego, prezbitera – wspomnienie

7:00 + Danuta i Tadeusz Czarkowscy oraz zmarli z ich rodzin
7:00 dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ireny w dniu imienin
8:00 + Klementyna Paradowska (20. greg.)
8:00 dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny, z okazji 30-tych urodzin
18:00 + Teresa Barańska, rodzice z obojga stron; bracia: Marian i Ryszard Hołtyn
18:00 + Zofia Kuczawska; jej rodzice: Weronika i Jan

Komentarze są wyłączone.