Ogłoszenia duszpasterskie – 12.07.2020 r. XV Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj „Niedziela Rycerska”. Msza święta z udziałem Rycerzy Kolumba o godz. 10.00 w intencji błagalnej o nowe powołania do tego zakonu szczególnie z naszej Parafii.
2. Zaplanowana na dzisiaj promocja wierszy siostrzeńca naszego Ks. Proboszcza – Ks. Jana Rzeszewicza odbędzie się w innym terminie.
3. Biuro parafialne czynne podczas wakacji bezpośrednio po Mszach świętych o godz. 8.00 i 18.00 codziennie natomiast telefon dyżurny służy w nagłych wypadkach np. wezwanie do chorego czy zgłaszanie wypadków losowych.
4. Trwają wakacje. Życzymy dobrego wypoczynku i zdrowia. Pamiętajmy o Mszy świętej niedzielnej i modlitwie gdziekolwiek będziemy wypoczywać.
5. W poniedziałek (13.07) wspomnienie Śśw. Pustelników Andrzeja  Świerada i Benedykta.
6. W poniedziałek (13.07) nabożeństwo fatimskie. Po Mszy świętej o godz. 18.00 procesja fatimska i czuwanie do godz. 21.00 zakończone apelem jasnogórskim.
7. W środę (15.07) wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
8. W czwartek (16.07) wspomnienie NMP z Góry Karmel.