Ogłoszenia duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą w ciągu roku
07.08.2022

1. W czasie wakacji pamiętajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

2. Biuro parafialne jest otwarte od poniedziałku do piątku po Mszy św. o 8.00 i 18.00.

3. Trwa Piesza Pielgrzymka Diecezji Toruńskiej na Jasną Górę. Pielgrzymi dotrą do kaplicy Cudownego Obrazu w piątek 12 sierpnia w godzinach popołudniowych. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

4. W dalszym ciągu trwa zbiórka na wyjazd ministrantów i lektorów nad morze. Koszt wyjazdu wyniesie około 9 tysięcy złotych. Do tej pory udało nam się pozyskać 6080 zł. W imieniu duszpasterzy i całej służby liturgicznej składamy wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

5. W sobotę, 13 sierpnia po Mszy św. o 18 procesja fatimska i czuwanie modlitewne zakończone Apelem Maryjnym o 21.00.

6. Również w najbliższą sobotę o 10.00 zapraszamy parafian do pomocy przy sprzątaniu kościoła.

7. Osoby zapisane na wrześniową pielgrzymkę organizowaną przez naszą parafię prosimy o wpłatę pozostałej kwoty do końca tygodnia.

8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
    we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
    w środę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    w czwartek – wspomnienie św. Klary, dziewicy

Możliwość komentowania została wyłączona.