XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
(20.09.2020 r.)

1. Od wczorajszego wieczora, trwamy na wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Do godziny 18.00 serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości do osobistego spotkania z Chrystusem eucharystycznym.

2. Trwa nowy rok szkolny i katechetyczny. Drodzy rodzice, zainteresujmy się czy dzieci i młodzież biorą udział w niedzielnej Mszy Świętej i katechizacji ? Pamiętajmy, że jesteśmy odpowiedzialni za wychowanie religijne naszych rodzin!

3. W najbliższy piątek (25.09.), spowiedź przed I Komunią Świętą, dla dzieci II grupy, które jeszcze do niej nie przystąpiły. I tak I Komunia Święta II termin to 26.09(sobota). godz. 10.00 – SP nr 16 i SP nr 31, oraz 27.09.(niedziela) godz.10.00- SP Społeczna i godz. 13.00 SP Specjalna nr 19. Po piątkowej spowiedzi zapraszamy rodziców dzieci komunijnych do sprzątania kościoła przed uroczystością przyjęcia I Komunii Świętej.
    Próby przed uroczystością I Komunii: od poniedziałku do środy:
    godz. 16.00- SP 16 i SP 31
    godz. 17.00- SP Społeczna

4. Dzieci, które w 2021 roku przyjmą I Komunię Świętą, odbierają po dzisiejszych Mszach Świętych wraz z rodzicami Dzienniczki Dziecka Komunijnego. Natomiast nowi kandydaci do Bierzmowania, dziś po Mszach Świętych odbierają w zakrystii Indeks kandydatów do Bierzmowania.

5. Parafialny Klub Seniora serdecznie zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie. Będzie miało ono charakter mini-pielgrzymki do Sanktuarium Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Wyjazd będzie miał miejsce w najbliższą sobotę (26.09.). Zbiórka na przystanku autobusowym Przybyłów o godz. 10.40

6. W tym tygodniu przezywać będziemy:
    jutro- święto św. Mateusza Apostoła,
    w środę św. Ojca Pio z Pietrelciny,
    w sobotę śś. Kosmy i Damiana.

7. W przyszłą niedzielę (27.09.), charytatywna zbiórka do puszek na rzecz migrantów i uchodźców. O pomoc w zbieraniu ofiar prosimy: Wspólnotę Krwi Chrystusa oraz Franciszkanów Maryi.