Ogłoszenia duszpasterskie

16.09.2018 r. XXIV Niedziela zwykła.

1. Jutro (w poniedziałek) zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 osoby chętne jako wolontariusze oraz przedstawicieli z każdego bloku i wieżowca po dwie osoby. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy w imieniu Ks. Proboszcza.
2. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na nasze WSD w Toruniu. Bóg zapłać !
3. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Diecezjalnego Dnia Skupienia Liturgicznej Służby Ołtarza. Bóg zapłać!
4. Od poniedziałku do niedzieli włącznie kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
5. We wtorek święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.
6. W środę (19.09) przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu przez całą noc do czwartku 20 września. Plan adoracji. Serdecznie zapraszamy.
7. W piątek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
8. W sobotę (22.09) uroczysta Msza święta w naszym kościele o godz. 11.00 pod przewodnictwem delegata Ks. Biskupa z okazji 25 – lecia Fundacji: „Daj szansę”. Serdecznie zapraszamy.
9. W sobotę (22.09) spotkanie Klubu Seniora o godz. 15.00 w salce parafialnej.
10. W przyszłą niedzielę (23.09) gościć będziemy w naszej parafii siostry Klawerianki z Poznania. Na Mszach świętych będą mówiły o Misjach i pracy apostolskiej na świecie. Siostry proszą o wsparcie finansowe do puszek po każdej Mszy świętej na dzieło Misji w świecie.
11. Różańce pierwszokomunijne dla dzieci do nabycia w biurze parafialnym po każdej Mszy świętej.
12. Organizujemy dwudniową pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Siostry Faustyny: Płock – Świnice Warckie – Brdów – Licheń. Koszt z noclegiem w Licheniu: 200 zł od osoby. Zapisy w biurze parafialnym. Wyjazd 28 września 2018 r.
13. Organizujemy pielgrzymkę do Włoch w dniach: 7-17 maja 2019 r. W programie: Wenecja, Asyż, Rzym, Watykan, Monte Cassino, San Giovani Rotondo, Monte San Angelo, Lanciano, Manopello, Padwa. Cena 2300 zł. Zapisy w biurze parafialnym. Plan pielgrzymki w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Więcej informacji u Ks. Marka.
14. Prasa katolicka u ministrantów.

Komentarze są wyłączone.