XV Niedziela Zwykła
14 lipca 2024

1. Pamiętajmy podczas urlopów i wyjazdów o niedzielnej Mszy św., korzystaniu z sakramentów i codziennej modlitwie

2. W czasie wakacji w dni powszednie (poza niedzielą) możliwość skorzystania z sakramentu pokuty 10 minut przed Mszą św. Nie będzie spowiedzi podczas Mszy św.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzić będziemy:

w poniedziałek 15 lipca: wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;

we wtorek 16 lipca: wspomnienie NMP z Góry Karmel

4. W dniach od 19 do 27 sierpnia organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Szczegóły wyjazdu i kontakt znajdują się na plakacie w gablocie ogłoszeń.

5. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne od poniedziałku do piątku rano po Mszy o godz. 8.00 i wieczorem po Mszy o godz. 18.00. Sprawy nagłe i losowe można zgłaszać w każdej chwili na telefon dyżurny.

6. Zachęcamy do lektury pism katolickich, szczególnie polecamy nowy numer czasopisma „Niedziela”.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy życzenia obfitości wszelkich łask Bożych