10.02.2019 r. V Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj w przeddzień światowego Dnia chorego o godz. 10.00 specjalna Msza święta z udziałem osób chorych i starszego wieku z udzieleniem sakramentu chorych i Nabożeństwo Lourdzkie. Prosimy o pomoc w dowiezieniu i odwiezieniu chorych i ludzi starszego wieku.

2. Dziękujemy za dzisiejsza kolektę tzw. budowlaną, którą przeznaczamy na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać!

3. Jutro (w poniedziałek) wspomnienie NMP z Lourdes. W Sanktuarium MBNP w Toruniu na Bielanach centralne i diecezjalne uroczystości Światowego Dnia Chorego. Od godz. 10.30 spowiedź święta. O godz. 11.00 Msza święta pod przewodnictwem J. E. Ks. Biskupa Andrzeja Suskiego, na której także zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

4. Jutro (w poniedziałek) na Mszy świętej o godz. 18.00 uczestniczyć będą Rycerze Kolumba. Po Mszy świętej spotkanie w salce św. Jana Pawła II.

5. W środę (13.02) po Mszy świętej wieczornej spotkanie Franciszkanów Maryi.

6. W środę (13.02) ważne wydarzenie: O godz. 18.00 w Centrum Dialogu przy naszym WSD odbędzie się „Wieczór wspomnień” pod tytułem: „Nasze spotkania z bł. Ks. Stefanem Wincentym Frelichowskim”. Spotkanie z Teresą i Antonim Grodzickimi oraz z siostrą Joanną Grodzicką OCD. Siostra Joanna Grodzicka to karmelitanka uzdrowiona za przyczyną bł. Ks. Stefana. Serdecznie zapraszamy.

7. W sobotę (16.02) zapraszamy Panie i Panów do sprzątania kościoła na godz. 10.00.

8. Przy balaskach wystawiliśmy próbki następnych granitów na naszą posadzkę.