Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 8.12.2019 r. – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. II Niedziela Adwentu.

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu i Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

2. Dzisiaj w Kościele w Polsce obchodzimy XX Dzień Modlitw i pomocy materialnej Kościołowi
    na Wschodzie. Zbiórka do puszek po Każdej Mszy świętej. Dziękujemy za pomoc Wspólnocie Różańca Świętego. Wierni tworzący Kościół Katolicki na Wschodzie modlą się za ofiarodawców w duchu wdzięczności za przekazane wasze ofiary.

3. Dzisiaj (niedziela) zbiórka do puszek na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie. W zbieraniu ofiar prosimy o pomoc wspólnotę Żywego Różańca.

4. Dzisiaj (niedziela) zapraszamy do kościoła na „Godzinę łaski”. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 11.30 do godz. 13.00.

5. Dzisiaj (niedziela) poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej na Mszy świętej o godz. 11.30.

6. Dzisiaj (niedziela) zebranie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej o godz. 15.00 w kościele.

7. Jutro (w poniedziałek) zapraszamy (przede wszystkim mężczyzn) na Różaniec prowadzony przez Rycerzy Kolumba o godz. 17.00 w kościele.

8. Jutro (w poniedziałek) zebranie katechetów na Mszy świętej o godz. 18.00. po Mszy świętej zebranie w Plebanii.

9. W środę (11.12) po Mszy świętej wieczornej spotkanie Franciszkanów Maryi.

10. Przy ołtarzu bocznym wystawiony jest kosz CARITAS na trwałe produkty spożywcze i pomoc dla ubogich. Do kosza prosimy nie składać odzieży i obuwia.

11. Świece CARITAS do nabycia po każdej Mszy świętej.

12. Wyjazd na nocne czuwanie na Jasną Górę w sobotę (14.12.2019 r.) o godz. 10.00 sprzed kościoła.

13. W przyszłą niedzielę (15.12) zebranie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania po Mszy świętej o godz. 13.00 w kościele.

14. W Biurze parafialnym mamy kilkanaście biletów na koncert kolęd: „Betlejem w Toruniu”. Koncert odbędzie się 3 stycznia 2020 roku o godz. 19.00 (Arena przy Ul. Bema). Bilety można kupić w biurze parafialnym.

15. Po III Niedzieli Adwentu od 16 do 20 grudnia Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele tylko po południu od godz. 14.00 do 18.00 ze względu na przygotowanie żłóbka i dekoracji.

16. Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Serdecznie zapraszamy.

17. Prasa katolicka u ministrantów.