I Niedziela Wielkiego Postu
18 lutego 2024

1. Dziś obchodzimy I Niedzielę Wielkiego Postu. Weszliśmy na drogę wielkopostnej przemiany. Dlatego też zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Gorzkie Żale dziś o godz. 17.00.

2. W piątki zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej:
    – rano po Mszy św. o godz. 8.00.
    – dla dzieci : o godz. 16.30
    – dla młodzieży i dorosłych: o godz. 17.15

3. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w nocne czuwanie i adorację Najśw. Sakramentu oraz uczestnictwo we Mszy św. o północy w intencji naszej Ojczyzny prosząc Boga o błogosławieństwo dla Polski i zgodę w narodzie.

4. Dziękujemy także paniom i panom za sprzątnięcie naszego kościoła.

Mamy już komplet ławek i prosimy o ich szanowanie. Bóg zapłać za pomoc.

5. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego do salki parafialnej.

6. Spotkanie stowarzyszenia „Faustinum” zostaje przesunięte na kolejny tydzień i odbędzie się 1 marca od godz. 15.00 – 18.00.

7. W piątek 23 lutego przypada wspomnienie bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego – kapłana i męczennika. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona o godz. 17.00 w Sanktuarium bł. ks. Frelichowskiego na starówce.
    W naszym kościele codziennie na zakończenie adoracji Najśw. Sakramentu odmawiamy nowennę do bł. ks. Stefana.

8. Zaraz po feriach dzieci i młodzież rozpoczną swoje rekolekcje szkolne.
    – 26 – 28. lutego – SP Społeczna i SP nr 19
    – 04 – 06 lutego – SP nr 16
    – 11 – 13 lutego SP nr 31

9.

Rekolekcje parafialne odbędą się od V Niedzieli Wielkiego Postu. Spowiedź Wielkanocna przewidziana jest po rekolekcjach 21 marca. Kartki do spowiedzi św. wielkanocnej odbierać można w zakrystii i biurze parafialnym.

Możliwość komentowania została wyłączona.