Pielgrzymka do Mediugorie

1. – 30.06. 2018

cena: 1790 zł  plus 50 euro na wstępy + 12 euro taksy klimatyczne

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki około godz. 00.00. z Torunia. Przejazd przez Polskę, Czechy. Krótkie przerwy na toaletę i dłuższa na posiłek. Spacer po Wiedniu. Zakwaterowanie w Austrii okolicach Graz. Nocleg. W tym dniu nie ma wyżywienia.

Dzień 2

Śniadanie.Przejazd do Plitwickich jezior. Spacer po Jeziorach PlitwickichPrzejazd na nocleg w Medjugorie Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Msza św. Medjugorie, oprowadzenie po terenie parafii, wejście na Górę objawień – Podbrdo, Mostar, obiadokolacja i wieczorny program modlitewny

Dzień 4

Śniadanie.  Przejazd do DUBROWNIKA. Zwany „perłą Adriatyku” – największy konkurent Wenecji w basenie morza Adriatyckiego. To starożytne miasto o wąskich uliczkach jest dziś wspaniałym skansenem architektury XVII i XVIII – wiecznej, który został wpisany na listę zabytków chronionych UNESCO. Potężny krąg murów obronnych z zachowanymi basztami i twierdzami wyznacza granice miasta, malowniczo położonego na cyplu u stóp góry Srd. Msza św. w Dubrowniku. Powrót na obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie. Msza Święta w Veprić (Chorwackie Lourdes)

Odpoczynek i relaks na plaży. Kąpiele, plażowanie. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie. Wykwaterowanie. Split i Trogir z przewodnikiem obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie pielgrzymki w godzinach nocnych.

****************

Świadczenia organizatora:

przejazd luksusowym i klimatyzowanym autokarem, opieka pilota, 7 noclegów w pokojach 2 /3/4 osobowych z łazienką i klimatyzacją, wyżywienie zgodnie z programem, ubezpieczenia KL i NNW bilety wstępu, miejscowi przewodnicy.

OPIEKA DUCHOWA KS. MAREK

W cenę nie są wliczone taksy klimatyczna  i inne wydatki programowe 12 euro (jw.).

Warunki płatności

Przy zapisie Uczestnik wpłaca 600 zł zadatku do 30.11.2017.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od Biura.

Wyjazd ma charakter grupowy – minimalna ilość uczestników 45

Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów i po muzeach.

HARMONOGRAM WPŁAT

do 30.11.2017     – 600 zł.

do 20.02.2018     – 600 zł.

do 20.05.2018     – 590 zł. plus 50 euro

w autobusie         – 12 euro

Znajdź czas dla Boga!

Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
w Toruniu zaprasza na

PIELGRZYMKĘ DO MEDJUGORIE

1. – 30.06. 2018

cena: 1790 zł  plus 50 euro na wstępy + 12 euro taksy klimatyczne

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Śniadanie. Msza Święta w Veprić (Chorwackie Lourdes)

Dzień 6

Dzień 7

Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

****************

Świadczenia organizatora:

OPIEKA DUCHOWA KS. MAREK

Warunki płatności

Przy zapisie Uczestnik wpłaca 600 zł zadatku do 30.11.2017. Pozostałą część należy uregulować zgodnie z harmonogramem otrzymanym przy zapisie.

Wyjazd ma charakter grupowy – minimalna ilość uczestników 45

Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów i po muzeach.

HARMONOGRAM WPŁAT

do 30.11.2017     – 600 zł.

do 20.02.2018     – 600 zł.

do 20.05.2018     – 590 zł. plus 50 euro

w autobusie         – 12 euro